O NÁS

AngeLove

Ahojte.

Volám sa Angelika. Svadby sú moje hobby a preto som sa rozhodla založiť vlastnú svadobnú agentúru AngeLove, ktorá bude pomáhať nevestám pri plánovaní ich veľkého dňa. Väčšinou sa naplno pohrúžime do plánovania svadobného dňa, riešime každý detail a chceme, aby všetko bolo dokonalé a podľa naších predstáv. Pravdou je, že keď nastane svadobný deň, veľa neviest je v strese a bojí sa, či všetko prebehne bez komplikácií, tak ako plánovali až si zabudnú užívať tento svoj veľký deň, ktorý sa už nezopakuje. Svadobná agentúra Vám umožní užiť si celý tento proces  naplno. Od plánovania až po svadobný deň. Žiaden stres, iba zábava, radosť a splnené sny.

Tešíme sa na všetky budúce nevestičky.

[lvca_heading style=”style3″ heading=”PONUKA NAŠICH SLUŽIEB”]

SVADBA NA KĽÚČIK

Svadba na kľúčik ponúka snúbencom pomoc pri organizovaní ich veľkého dňa. Zariadime pre Vás všetky potrebné papiere, objednáme DJ, kameramana, pripravíme výzdobu. Ak ste si už stihli objednať fotografa alebo rezervovať sálu a potrebuje pomôcť iba s výzdobou, nevadí. Stačí ak nám predstavíte svoje potreby a nájdeme to najlepšie pre Vás.

SVADOBNÝ AGENT

Úlohou svadobného agenta je nenápadne koordinovať Váš deň a zariadiť, aby všetko prebehlo podľa Vaších predstáv. Zatiaľ čo Vy si budete užívať svoj deň, agent dohliadne, aby bola torta na čas pripravená na krájanie, aby každý našiel svoje miesto na sedenie a všetky podobné organizačné aktivity. Žiadne riešenie komplikácií alebo iných nepríjemností. Vy sa zabávate so svadobčanmi a agent vyrieši všetko ostatné.

ARANŽOVANIE SVADOBNÝCH PRIESTOROV

Jedným z najdôležitejších detailov svadby je výzdoba. Výzdoba svadobnej sály, kostola, auta alebo iných priestorov. Chcete sa cítiť ako princezná? Alebo skôr ako lesná žienka? Fantázii sa medze nekladú. Poviete nám Vaše predstavy a priania a spolu nájdeme tú najideálnejšiu kombináciu.

TVORBA OZNÁMENÍ A TLAČOVÍN

Svadobné oznámenia zapečatené vlastnou pečaťou? Menovky z dreva slúžiace aj ako spomienka pre svadobčanov? Ponuka Menu v štýle starých pergamenov? Všetky Vaše priania a nápady môžeme premeniť na skutočnosť.

FOTOKÚTIK S DOPLNKAMI

Ak si chcete uchovať nezabudnuteľné zážitky a spomienky postačí Vám fotokútik. Naaranžované miesto s množstvom doplnkov, ponúkne svadobčanom možnosť  zapojiť fantáziu a pripraviť Vám kreatívne fotky plné spomienok. Fotokútik prispôsobíme s Vašou svadobnou výzdobou a zábava sa môže začať.

KÚTIK S DOBROTAMI

Či už dieťa alebo dospelý, každý si rád z času na čas pomaškrtí. Svadby sú vhodným miestom na skúšanie nových dobrôt a lahôdok. Veď nie nadarmo sa hovorí, láska ide cez žalúdok. Ponúknite svojim svadobčanom perníčky v tvare srdiečok, mini čokoládky s Vašími iniciálkami, pelendreky alebo lízanky. Prípadne netradičné fitness koláčiky alebo rôzne jednohubky, ktoré si okamžite zamilujú.

Vlastná tvorba